SVETAINIŲ KŪRIMAS

Jūsų svetainės kokybė turi įtakos rezultatams

Kodėl jūsų verslui svarbu turėti svetainę?

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl turėtumėte turėti savo verslo svetainę, yra padidinti organizacijos patikimumą. Tikėtina, kad yra keli tiekėjai, siūlantys panašias į jūsų paslaugas. Vienas iš būdų išsiskirti yra turėti svetainę, kuri atrodo gerai ir aiškiai pateikia kokybišką informaciją jūsų vartotojams.Neturėdami svetainės žmonės gali suabejoti jūsų, kaip verslo, teisėtumu. Svetainės turėjimas yra galimybė padaryti puikų pirmąjį įspūdį ir suteikti žmonėms paguodą, kad esate tikras verslas.

Tinklalapiai šiandien tapo būtini verslui. Rekomenduojame jį sukurti, jei to dar nepadarėte. Laikui bėgant galite jį patobulinti, bet svarbiausia yra pradėti.

Investicijų grąža

Galbūt viena iš labiausiai intriguojančių priežasčių, kodėl verta turėti savo verslo svetainę, yra ta, kad ji gali padidinti jūsų galimybes pritraukti potencialių klientų. Kai žmonės jus suras internete, susidomės jūsų produktu ar paslauga ir norės sužinoti daugiau, jie žinos, kaip su jumis susisiekti dėl jūsų svetainėje esančios informacijos, kuri suteikia galimybę padidinti pardavimą. Net jei svetainės kainuoja, tinkamai naudojamos jos turi teigiamą IG.

Skaitmeninis Marketingas

Jei planuojate panaudoti skaitmeninę rinkodarą, kad padidintumėte potencialių klientų skaičių ir padidintumėte savo verslą, greičiausiai norėsite pritraukti srautą į svetainę arba nukreipimo puslapį. Kad tai padarytumėte efektyviai, išnaudokite istorinį srautą, kuris buvo nukreiptas į jūsų svetainę, kad galėtumėte nukreipti į tinkamiausius klientus ir sulaukti didžiausios IG iš savo reklamos išlaidų. Tai yra kažkas, ko negalima nustatyti atgaline data, todėl geriausia, kad svetainė pradėtų veikti anksčiau, net jei šiuo metu neplanuojate rodyti skelbimų.

Sukurkite patikimą žiniatinklio patirtį klientams.

Patekimas į pirmąjį puslapį ir pretendavimas į pirmąją vietą paieškos rezultatuose visiškai priklauso nuo jūsų sukurtos valdžios. Galite gauti geriausią atsakymą ar išteklius, bet jei naudotojai nesuteiks kokybiškos patirties, kai jie spustelės jūsų svetainę, jums bus labai sunku juos ten pritraukti.

lankstūs planaijūsų verslui

Planai gali būti įvairiai modeliuojami atsižvelgiant į jūsų verslą.

lankstūsplanai jūsų verslui

Planai gali būti įvairiai modeliuojami atsižvelgiant į jūsų verslą.

Nukreipimo puslapis (landing page)

Reprezentacinė vieno puslapio svetainė skirta įmonių, paslaugų arba prekių pristatymui.

Nuo 380 EUR

Standartinės interneto svetainės

Reprezentacinė kelių puslapių svetainė, kurioje talpinama informaciją apie Jūsų verslą bei teikiamas paslaugas.

Nuo 480 EUR

Interneto parduotuvės

Mūsų SEO ekspertai labai rekomenduoja, šis paketas klientams suteikė geriausių rezultatų!

Nuo 580 EUR

Interneto portalai

Interneto svetainės, kurios turi daug puslapių, papildomas funkcijas ir komponentus, duomenų bazes.

Nuo 560 EUR

Priežastys pasirinkti mus

1

Inovatyvumas ir aistra
Mūsų stipri aistra naujovėms ir kūrybiškumui daro mus puikiu skaitmeninės rinkodaros ir interneto svetainių kūrimo partneriu. Nuolat stengiamės rasti naujų būdų, kaip padidinti savo klientų pajamų lygį.

2

Gera investicijų grąža
Darbas su mumis reiškia, kad jūsų verslui sutaupysime daug. Visi mūsų skaitmeninės rinkodaros ir interneto svetainių kūrimo paketai siūlomi konkurencingomis kainomis. Mūsų profesionalai nepalieka užtikrintų gerą grąžą iš kiekvieno į projektą investuoto cento.

3

Viskas po vienu stogu
Nuo svetainės konceptualizavimo iki jos reklamavimo internete – visos paslaugos, kurių jums gali prireikti, yra mūsų paslaugų sąraše. Esame visa apimanti skaitmeninės rinkodaros įmonė, siūlanti platų paslaugų spektrą. Kai kurios mūsų paslaugos yra SEO, SEM, SMO, interneto svetainių kūrimas, elektroninės prekybos kūrimas ir firminis stilius.

4

Dėmesys detalėms
Mūsų dėmesys smulkmenoms, laiko planavimas ir kruopštus projektų valdymas išskiria mus iš kitų. Esame kūrybingi, atidžiai stebime kalendorių ir jūsų biudžetą.

5

Sėkmės planas
Nori rezultatų. Mes nustatėme, kad geriausias būdas juos gauti yra atlikti išankstinius jūsų įmonės, konkurentų, tikslinės rinkos ir klientų psichografijos tyrimus. Tik po to, kai visiškai suprasime jus ir jūsų klientus, rekomenduojame parengti puolimo planą.

6

Kūrybiškumas
Įvairią reklamos, dizaino, prekės ženklo kūrimo, viešųjų ryšių, tyrimų ir strateginio planavimo patirtį suteikiame jūsų įmonei. Jūsų medžiagos ne tik puikiai atrodys – jos duos rezultatų.

7

Tik ekspertai
„First Impressions“ sudaro įvairių sričių specialistai, turintys įmonių ir agentūrų patirties. Taigi „First Impressions“ niekada nepriskirs antrosios pakopos (arba duok! trečios pakopos!) pagalbinio personalo jokiai paskyrai.

8

Kainodara
Mūsų kainos yra konkurencingos ir sąžiningos. Jokių netikėtų sąskaitų nėra. Bet kokias netikėtas ar papildomas išlaidas turite iš anksto patvirtinti. Taip norėtume, kad su mumis elgtųsi, taip elgiamasi su mūsų klientais.

TURITE KLAUSIMŲ?

Užpildykite kontaktų formą ir mes su Jumis susisieksime!

Mūsųklientai

Išsamūs atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus.

Dėl to, kai socialinis pasaulis iš tarpasmeninių ryšių vietos pasikeitė į interneto ryšius, pasikeitė ir verslo pasaulis. Jokiu būdu negalima apeiti; mūsų skaitmeniniu būdu pagrįstas gyvenimo būdas mums davė nedaug kito pasirinkimo, kaip tik prisitaikyti prie technologijų, o jei dar to nepadarėte, laikas judėti toliau. 

Tinklalapių kūrimas dabar yra būtinas jums, kaip verslo žmogui. Kad jūsų verslas generuotų daugiau verslo, jūsų balsas turi būti išgirstas, jūsų prekės ženklas turi būti matomas ir jūsų tikslai turi būti pasiekti. Svetainių kūrimas yra raktas į tai, kad šie dalykai įvyktų. Lygiai taip pat akis yra langas į sielą, svetainė yra langas į verslą.

Svetainės pertvarkymo priežastys skiriasi, atsižvelgiant į konkrečius jūsų verslo rinkodaros tikslus. Dažniausios priežastys yra pakeisti svetainės prekės ženklą, padidinti srautą, pritraukti daugiau potencialių klientų ir pridėti funkcijų, kad pagerintumėte naudotojų patirtį.Jūsų verslo tikslai lems jūsų svetainės pertvarkymo mastą. Jei pakeitėte prekės ženklą, jūsų svetainę gali prireikti paprasčiausiai pakeisti: pakeiskite spalvų paletę, pakeiskite keletą nuotraukų ir viskas. Tačiau jei peržiūrėjote rinkodaros strategiją, gali tekti pereiti prie turinio valdymo sistemos su funkcijomis ir tinkinimo parinktimis, kurių reikia norint visiškai pertvarkyti svetainę.

Svetainės tikslų ir uždavinių apibrėžimas yra tinkamas taškas pradėti naują svetainės dizainą. Tačiau galvojant apie naujos svetainės kūrimą kyla pagunda iškart pereiti prie įdomių dalykų, tokių kaip nuotraukų pasirinkimas ar pagrindinio puslapio kūrimas. Tikriausiai jau pradėjote ieškoti kitų svetainių kūrybinio įkvėpimo. Įmantrios funkcijos ir dizainas neturėtų būti jūsų prioritetas kuriant naują svetainę. Yra daug svarbesnių dalykų, kuriuos reikia spręsti pirmiausia. Pavyzdžiui, jūsų svetainės tikslai ir uždaviniai. 

 

Turėtumėte suderinti savo svetainės tikslus su verslo tikslais, o ypač su rinkodaros tikslais. Savo ruožtu verslo tikslų siekimas vis labiau priklauso nuo jūsų svetainės produktyvumo. Jūsų svetainė yra svarbus rinkodaros įrankis jūsų verslui. Tai yra virtualus jūsų fizinio verslo atitikmuo interneto vartotojams. Jei norite sužinoti daugiau apie jums reikalingus ar pageidaujamus produktus ir paslaugas, dažniausiai kreipiatės į internetinę paiešką.

Ir jūs patenkate į kai kurių gamintojų ar pardavimo įmonių svetainę. Tai, ką ten rasite, beveik lems, ar priimti jų pasiūlymą. Arba toliau ieškosite. Tas pats pasakytina ir apie jūsų potencialius klientus.

 

Jūsų svetainė yra jūsų verslo kertinis akmuo. Čia žmonės formuoja pirmąjį įspūdį apie jūsų verslą ir pasiūlymą – tai gali reikšti skirtumą tarp to, kas iš jūsų perka, o ne jūsų konkurentą. Todėl jei norite parduoti daugiau, turite susikurti svetainę, kuri padėtų ją valdyti. Tai yra norimas rezultatas, kurį norite pasiekti – jūsų platus tikslas.

Svetainės kūrimas yra sudėtinga užduotis, todėl reikia atsiminti įvairius aspektus, įskaitant tai, kad ji būtų patraukli, informatyvi, pritaikyta SEO ir patogi vartotojui. Svarbu, kad bet koks buvimas internete būtų vizualiai patrauklus ir naudingas lankytojui. Naudojamumas yra pagrindinis atsakymas į šį klausimą, kuris apima kai kuriuos iš šių svarbių elementų:

Paprasta sąsaja – visų pirma sąsaja turi būti paprasta, bet efektyvi. Svarbu per visą projektavimo etapą būti tikram, kad šiam aspektui būtų skiriamas didelis dėmesys, nes patogi sąsaja ir aiškus išdėstymas yra nepaprastai svarbūs. Ne visi lankytojai moka dirbti kompiuteriu, todėl net naujokas turi suprasti, kur spustelėti ir kaip rasti reikiamos informacijos.

Tinkama naudoti ir ieškoti – svetainė laikoma naudinga, jei joje derinamas patogumas naudoti ir ieškoti. Naudojamumas reiškia būdą, kuriuo jis tampa patrauklus, vizualiai efektyvus ir paprastas naudoti. 

Paprastas išdėstymas – pagrindinė problema iškyla tada, kai išdėstymas yra per sudėtingas, todėl lankytojas gali išeiti, o ne gaišti laiką braidžiodamas per sudėtingą išdėstymą. Ieškotojai nori greitai ir lengvai rasti informaciją.

Gerai sutvarkytos kategorijos – šis aspektas itin svarbus, jei svetainė bus naudojama kaip virtuali parduotuvė. Produktai turi būti suskirstyti į kategorijas taip, kad paieškos parametrai būtų aiškiai matomi, kad būtų galima greitai ir be pastangų rasti prekę. Kategorijos turi būti paprastos ir aiškiai suprantamos, kad lankytojas galėtų lengvai rasti bet ką su minimaliu paspaudimų ir perkėlimų skaičiumi.

Kokybės peržiūra – naudotojų testavimas yra svarbi projektavimo etapo dalis, nes ji suteikia supratimo apie tai, ko naudotojai nori ir ko reikia, ir kaip gerai tas poreikis patenkinamas. Atsižvelgdamas į komentarus ir apžvalgas, dizaineris gali patobulinti svetainę ir atlikti reikiamus koregavimus bei pakeitimus.