Atlikti darbai:

  1. Meta aprašymo optimizavimas

Visų puslapių aprašymas susideda iš reitinguotų raktinių žodžių, kurie yra svarbūs paieškos sistemoms, kad suprastų jūsų puslapio turinį, o jūsų puslapis bus aukščiausias, kai vartotojas ieškos šių raktinių žodžių „Google“.

  1. Pavadinimo žymos optimizavimas

Jame yra labiausiai reitinguojami ir ieškomi raktažodžiai, optimizuoti pavadinime

Pastaba: užtruks šiek tiek laiko, kol pavadinimas ir aprašymas pasikeis „Google“ paieškos rezultatuose. Jis bus atnaujintas, kai tik „Google“ indeksuos jūsų svetainę.

  1. Pagrindiniai puslapio raktiniai žodžiai yra gerai paskirstyti svarbiose HTML žymose

Puslapio turinys sutelktas į konkrečius raktinius žodžius, pagal kuriuos bus reitinguoti. Šie raktiniai žodžiai yra paskirstyti tarp žymų, tokių kaip pavadinimas, meta ir antraštės

  1. Alt žymės vaizdams

Visų vaizdų alt žymės yra patikrintos

  1. Robots txt patikrinimas
  2. Svetainių schemos atnaujinamas ir modifikavimas

Automation Supply

Apie įmonę - Automation Supply, UAB
  • Automation Supply yra tarptautinis elektros medžiagų ir kompleksinių sprendimų tiekėjas. Kompanija stengiasi teikti aukščiausios kokybės produktus, platų geriausių prekių ženklų pasirinkimą, daugiausia dėmesio skirdami pasiūlyti geriausią vertę rinkoje.
  • Kompanija turi beveik 600 000 prekių iš žinomiausių ir patikimiausių gamintojų ir kasdien plečiasi. Pasaulyje turi 8 saugyklas su pagrindiniu sandėliu ir logistikos centru Lietuvoje. Jų tikslas – pasiūlyti platų gaminių asortimentą, atitinkantį kiekvieno poreikius. Ir žinoma – visada geriausiomis kainomis.
  • Taip pat sėkmingai prekiauja Amazon ir eBay platformose.