Atlikti darbai:

Mes optimizavome svetainę naudodami geriausią įmanomą strategiją. Yra daug produktų, kuriuos reikia optimizuoti, tada rezultatas dar labiau pagerės.

 

1.Pavadinimas, žymos ir aprašymas:

Pavadinimas, žymos ir aprašymas pridedami prie visų nurodytos svetainės puslapių. Optimizuotas meta pavadinimas, meta aprašymas ir paieškos variklio rezultatų puslapio testas.

2. Meta aprašymų optimizavimas

Visas puslapių aprašymas sudarytas iš reitinguotų raktinių žodžių, kurie yra svarbūs paieškos sistemoms, kad suprastų jūsų puslapio turinį, o jūsų puslapis bus aukščiausias, kai naudotojai ieškos šių raktinių žodžių Google.

3. Pavadinimo žymos optimizavimas

Jame yra labiausiai reitinguojami ir ieškomi raktažodžiai, optimizuoti pavadinime.

4. Pardavimai padidinimas

5. Kai kurie produktai Google paieškos variklio paveikslėlyje užima 1 vietą

6. Google Analytics ir schemos žymėjimas

7. Robot failo ir svetainės schemos pridėjimas

Fishspot

Apie įmonę - Fishspot, MB
  • FISHSPOT.LT – specializuota karpių žūklės prekių parduotuvė skirta karpininkams ir visiems mėgstantiems dugninę didelių žuvų žvejybą.  
  • Viena pagrindinių kompanijos vertybių – nuoširdus bendravimas, todėl siekia patenkinti visus klientų poreikius, stengiasi užtikrinti jiems geriausią kainos ir kokybės santykį, suteikia galimybę įsigyti visas reikalingas prekes vienoje vietoje, o taip pat stengiasi būti novatoriški ir drąsiai priimti naujoves. 
  • Šiuo metu kompanija dirba su daugiau nei 20 partnerių Europoje, kad galėtų pasiūlyti pilną asortimentą reikalingą laukiniai ir sportinei karpių žūklei.