Atlikti darbai:

1. Pašalinti / optimizuoti CSS failo užklausą

Optimizuojant failo dydį, reikia pašalinti nereikalingus simbolius ir suformatuoti bei optimizuoti CSS kodą, kad būtų naudojamos skirtingos sintaksės arba trumposios ypatybės, kad būtų sumažintas bendras simbolių skaičius faile.

2. Sumažinti CSS stiliaus lapo https užklausą

Optimizuojant failo dydį, reikia pašalinti nereikalingus simbolius ir suformatuoti bei optimizuoti CSS kodą, kad būtų naudojamos skirtingos sintaksės arba trumposios ypatybės, kad būtų sumažintas bendras simbolių skaičius faile.

3. Priglobti Google šriftus vietoje ir juos optimizuoti

Pagal numatytuosius nustatymus CSS traktuojamas kaip pateikimą blokuojantis šaltinis, o tai reiškia, kad naršyklė nepateiks jokio apdoroto turinio, kol nebus sukurtas CSSOM. Įsitikinsime, kad CSS yra plonas, pateiksime jį kuo greičiau ir naudosime medijos tipus bei užklausas, kad atblokuotumėte atvaizdavimą.

4. Vaizdo optimizavimas ir lazyload

„Lazy Loading Images“ – tai žiniatinklio ir programų kūrimo metodų rinkinys, kuris atideda vaizdų įkėlimą į puslapį vėlesniam laikui – tada, kai tų vaizdų iš tikrųjų reikia, o ne įkeliant juos iš anksto.

5. CSS/JS sumažinimas

Sumažinimas yra kodo ir žymėjimo sumažinimo tinklalapiuose ir scenarijų failuose procesas. Tai vienas iš pagrindinių metodų, naudojamų siekiant sumažinti svetainių įkėlimo laiką ir pralaidumo naudojimą. Sumažinimas žymiai pagerina svetainės greitį ir pasiekiamumą, o tai tiesiogiai paverčia geresne vartotojo patirtimi.

6. Duomenų bazės optimizavimas

Duomenų bazės optimizavimas apima didžiausią duomenų gavimo greitį ir efektyvumą. Duomenų bazių kūrėjai, administratoriai ir analitikai dirba kartu, kad optimizuotų sistemos veikimą įvairiais metodais. Apgalvotas dizainas, kuriame kruopščiai atsižvelgiama į funkcinius poreikius, yra našumo gerinimo pagrindas.

7. CSS pašalinimas rankiniu būdu

Nenaudojami CSS yra visiškai nenaudingi puslapio atvaizdavimui ir įkėlimui stilių lapai, tačiau jie yra įtraukti į puslapio kodą. Jei pašalinsite juos visus, nieko nebus. Puslapis bus rodomas teisingai virš ir žemiau matomos ribos. Tuo pačiu metu nenaudojamas CSS turi įtakos puslapio įkėlimo laikui.

8. Kiti darbai

Išankstinio įkėlimo puslapio talpyklos kaupimas ir kt.

 

Čiupkim

Apie įmonę - Tomiga, UAB
  • Ciupkim.lt - kiek daugiau nei prieš metus startavusi viena iš didesnių el. parduotuvių visoje Lietuvoje, priklausome įmonei UAB “Tomiga”, kuri veiklą pradėjo 2016 metais.